bris
27 اسفند 1401 - 20:01

دشمن مقابل اقتدار ملت ایران ناتوان و زمین‌گیر شده است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه دشمن مقابل اقتدار ملت ایران ناتوان و زمین‌گیر شده است گفت: فرزندان غیور ملت در عرصه های مختلف مقابل دشمنان صف به صف ایستاده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، سردار محسن کریمی در نشست شورای اداری شهرستان زرندیه اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی امروز قلمرو نفوذ مکتب امام خمینی(ره) به اعماق جغرافیای عالم گسترش پیدا کرده و دشمن در اراده‌ها و نقشه‌های خود علیه ملت ایران در بخش های مختلف با شکست جدی مواجه شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و حرکت در گام دوم تمدنی است و به برکت تفکر و هدایت های امامین انقلاب اسلامی توازن اقتدار به‌ نفع اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی تغییر پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن در حوادث اخیر به دنبال زیرسوال بردن اعتماد به نفس ملت ایران و خدشه به باور ما می‌توانیم جوانان بود، گفت: دشمنان تهی کردن جامعه از معنویت و ارزش های اسلامی را مد نظر قرار داده بودند که البته با هوشیاری ملت و بصیرت جوانان با شکست جدی مواجه شد.

کریمی افزود: دشمن از اقتدار و گسترش نفوذ انقلاب اسلامی عصبانی است و نمی‌خواهد ایران قوی و مستقل شکل بگیرد و البته به برکت جوانان و فرزندان غیور ملت که در عرصه‌های مختلف مقابل دشمنان صف به صف ایستاده اند و اراده دشمنان را بسته اند و در واقع دشمن مقابل اقتدار انقلاب اسلامی و ملت ایران ناتوان و زمین گیر شده است.

وی ادامه داد: ملت ایران در حوادث اخیر نشان دادند به بیگانگان و دشمنان اعتمادی ندارند و این نشان از وفاداری و پایبندی ملت ایران به عهد خود با شهدا و امامین انقلاب است و مردم نشان دادند مصمم در ادامه مسیر انقلاب و به دنبال استقلال هستند بنابراین مردم اجازه حاکم شدن اراده دشمنان در این کشور را نخواهند داد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: در طول انقلاب اسلامی به برکت معنویت و بسیج مردمی که از ابتکارات امام خمینی(ره) در کشور است تمام محدودیت ها و توطئه های دشمنان رفع و خنثی شده است و به برکت انقلاب اسلامی اقتدار ملت ایران بر محاسبات و راهبردهای جبهه استکبار غلبه کرده است.

وی با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار خدمت صادقانه و پیگیری مطالبات و خواسته ها را دارند، گفت: بنابراین انتظار می رود همه مسئولین خدمت به مردم و رفع مشکلات را به عنوان عمل صالح بدانند و تمام قد خود را وقف مردم و کشور کنند.

کریمی افزود: امروز حضور پرشور جوانان در عرصه های مختلف بسیار امید بخش است و نشان از آینده ای روشن، درخشان و امیدوار کننده دارد و شور و اشتیاق جوانان امروز برای خدمت به کشور نشان از این دارد پرچم شهدا و رزمندگان همچنان برافراشته است و به فضل الهی جوانان تاریخی پرافتخار رقم خواهند زد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین وظایف امروز دستگاه های دولتی و نهادها و البته دانشگاهیان، نخبگان و آحاد مردم تبیین خلاقانه حماسه ها، پیشرفت ها و واقعیت ها برای جوانان است و جهاد تبیین باید جدی گرفته شود و از همه ظرفیت ها به خوبی استفاده کرد.

انتهای پیام/711/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1099417